Szczoteczka soniczna - wybierz model dla siebie!

Szczoteczka soniczna – wybierz model dla siebie!

Posted on 28 stycznia, 2020

Higiena jamy ustnej to jedna z wielu czynności, jaką powinno się wykonywać codziennie. Wymaga ona odrobinę umiejętności, czasu oraz odpowiednich produktów. Do podstawowych należy pasta i szczoteczka. Uwagę konsumentów zwracają z pewnością nowoczesne szczoteczki soniczne do mycia zębów, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku.

Poznaj najważniejsze informacje dotyczące szczoteczki sonicznej. Czy faktycznie jest znacznie lepsza od tradycyjnej? Przekonaj się również, na co zwrócić uwagę w trakcie wyboru szczoteczki sonicznej do zębów!

Szczoteczka soniczna – dlaczego jest lepsza od zwykłej?

Szczoteczka soniczna to bardzo nowoczesny produkt, który w ostatnim czasie pojawił się na rynku. Warto podkreślić, że znajduje się on między innymi na stronie bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu https://www.neonet.pl/szczoteczki-elektryczne-i-irygatory/szczoteczki-soniczne.html. Uwagę zwraca bogaty wybór modeli, jeśli chodzi o ten typ szczoteczki. Różnią się one parametrami, ceną oraz marką. Dzięki temu każdy znajdzie idealny model dla siebie. Niewątpliwie szczoteczka soniczna to innowacyjny produkt higieniczny dostępny wśród akcesoriów elektronicznych. Wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością, ponieważ w czasie mycia obejmuje cały ząb. Dlatego doskonale usuwa płytkę nazębną, czyści szkliwo oraz usuwa brud z nawet bardzo trudno dostępnych miejsc. Bardzo ważną zaletą tego produktu jest fakt, że w czasie mycia szczoteczka soniczna jest bardzo delikatna dla dziąseł oraz szkliwa.

Jak działa szczoteczka soniczna?

Wiele ciekawych modeli można znaleźć w sklepie https://www.neonet.pl/higiena-i-uroda/szczoteczki-elektryczne-i-irygatory.html, gdzie z pewnością każdy znajdzie idealny produkt dla siebie. Produkty są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warto zauważyć, że szczoteczki soniczne w czasie działania wykorzystują trzy ruchy, mianowicie: obrotowy, pulsacyjny oraz oscylacyjny. Przyczynia się to to bardzo dokładnego czyszczenia zębów w czasie ich mycia. Szczoteczka soniczna do zębów pracuje z częstotliwością od 260 do nawet 400 Hz oraz wytwarza fale dźwiękowe. Dlatego też w czasie codziennej higieny jamy ustnej powstają mikrobąbelki, które są w stanie wniknąć w każdą przestrzeń międzyzębową. Ten typ szczoteczki ze względu na wspomniane właściwości sprawia, że jest najskuteczniejszym produktem do mycia zębów w porównaniu z tradycyjną lub elektryczną szczoteczką. Szczoteczka soniczna do mycia zębów doskonale myje je, ale i dba o dziąsła każdego dnia.

Kiedy warto wybrać szczoteczkę soniczną?

Szczoteczka soniczna to produkt godny uwagi, który dostępny jest w dość szerokim zakresie cenowym. Powoduje to, że każdy konsument może po nią sięgnąć! Za zakupem tego produktu przemawia jego jakość, ale i skuteczność mycia zębów. Prawidłowa higiena jamy ustnej obejmuje kilka elementów, a także właściwą technikę mycia. Obsługa szczoteczki sonicznej do zębów jest dość prosta. Wystarczy ją włączyć, a następnie przesuwać wzdłuż zębów. Kolejnym atutem jest jej delikatność, jeśli chodzi o oddziaływanie na dziąsła. Produkt ten polecany jest osobom mającym implanty czy wrażliwe zęby, noszącym implanty ortodontyczne, protezy. Wśród modeli dostępne są dwie wersje, mianowicie dla dorosłych oraz dzieci. Również dzieciom polecana jest szczoteczka soniczna, ponieważ towar ten znacznie ułatwia prawidłową higienę jamy ustnej we wczesnym okresie życia! Przekonaj się, na co zwrócić uwagę kupując szczoteczkę soniczną do zębów!

Na co zwrócić uwagę wybierając szczoteczkę soniczną do zębów?

Mimo że szczoteczka soniczna to wciąż dość nowy produkt na rynku i w wielu sklepach można znaleźć ich bardzo szeroki wybór. Uwagę zwraca oferta znajdująca się na tej stronie. W przypadku zakupu tego produktu warto kierować się nie tylko marką i ceną, a także: prędkością, trybem pracy, czasem pracy. Pod uwagę warto wziąć również cechy dodatkowe, jak: czujnik czasu, wielkość oraz kształt główki szczoteczki, kolor czy design.

Im wyższa prędkość w przypadku szczoteczki sonicznej do zębów, tym ich czyszczenie jest efektywniejsze. Osobom o wrażliwych zębach polecane są modele o prędkości 40-60 000 drgań, natomiast w przypadku nadmiernego osadzania się kamienia nazębnego – szybkość powinna wynosić minimum 80 000 obrotów na minutę. Wspomniany tryb pracy pozwala dopasować funkcje szczoteczki do potrzeb konsumenta. Wśród nich należy wymienić tryb: wybielania, masujący czy delikatny.

Natomiast czas pracy uzależniony jest od wydajności akumulatora znajdującego się w urządzeniu. Standardowe naładowanie w większości modeli pozwala korzystać ze szczoteczki przez około trzy tygodnie. Najbardziej wytrzymałe modele są w stanie działać sześć do ośmiu tygodni na jednym ładowaniu. Parametr ten docenią z pewnością osoby, które dużo podróżują lub prowadzą bardzo intensywne życie.

Artykuł sponosorowany

 

No Comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.