Stay Tuned

Kosmetyki Saturday Skin – kolejne nowości w Sephorze

353 wyświetlenia
kosmetyki saturday skin

Nie dajcie się zwieść infantylnej szacie graficznej.

Kosmetyki Saturday Skin w pierwszej chwili nie wydają się poważne, ale w rzeczywistości za instagramowym brandingiem stoją formuły oparte na peptydach.

Marka jest koreańska, stworzona przez naukowców w kultowym centrum odnowy CHAUM, z rozległą siecią 15 szpitali i 27 laboratoriów badawczych.

Grupa docelowa to kobiety do trzydziestki, a celem prewencja, zapobieganie objawom starzenia. Ze względu na młodą grupę odbiorczy ceny są dosyć przystępne.

Kosmetyki Saturday Skin
Kosmetyki Saturday Skin
Kosmetyki Saturday Skin – skład

Sercem kosmetyków Saturday Skin jest opatentowany Cha-7 es Complex™ bazujący na technologii fermentacji rekombinowanych peptydów.

Przystępniej, to koktajl peptydowy, który pomaga utrzymać elastyczność, jednocześnie pobudzając naturalny proces regeneracji skóry. Poza tym peptydy tworzą swoistą warstwę ochronną, co oznacza, że zmniejszone ryzyko utraty wilgoci. Producent obiecuje także gładszą strukturę skóry, optyczne zmniejszenie porów i wyrównanie kolorytu.

W kilku przypadkach znalazłam alkohol wysoko w składzie, co może zniechęcać. Poza tym są tam olejki eteryczne, wyciągi roślinne i humektanty. Linia jest wolna od parabenów, barwników i sztucznych substancji zapachowych.

Kosmetyki Saturday Skin nie były testowane na zwierzętach.

Kosmetyki Saturday Skin

Kosmetyki Saturday Skin –  co mają w ofercie?

Linia Saturday Skin to łącznie około 12 produktów – emulsja oczyszczająca, peeling, esencja, krem ​​pod oczy, lotion nawilżający, mgiełka do twarzy, krem ​​nawilżający, maski w płachcie i krem koloryzujący w poduszeczce.

Polsce na razie mamy wersję pilotażową. Dostępny jest delikatny krem oczyszczający (52 zł) i zestaw startowych miniatur plus pełnowymiarowy krem (86 zł).

Kupicie TUTAJ

Kosmetyki Saturday Skin

Dołącz do dyskusji

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.